Päikese jälgimissüsteemid

SOLAR TRACKING SYSTEM - päikesejälgimise süsteem

 

Päikese jälgimissüsteemTIPSOLAR pakub päikesejälgimissüsteeme ehk trackereid, mis suurendab PV jaama tootlikust kuni 30%. Pakume nii kaheteljelisi kui ka üheteljelisi  trackereid.

PV jaamade kogemused näitavad, et suured ja võimsad  trackerid on majanduslikult ebatõhusad, sest trackerile esitatavad nõuded nagu näiteks vastupidavus tuulekoormusele, teeb trackeri ülikalliks. Prioriteediks on maailmas väikeste konstruktsioonidega trackerid, mis on odavamad ja mida on lihtsam ka hooldada.

Ning kuna trackeril on liikuvad osad ja mootorid, siis on nende eluiga palju lühem kui paneelidel endal.

  Kuid trackeriga on tootmismaht kuni 30 % suurem!

 

  Küsige pakkumist!

 

  Euroopa kogemused näitavad, et suured ja võimsad päikesejälgimise konstruktsioonid ehk trackerid on ülikallid ja nende eluiga võrreldes PV jaamade muude osadega palju lühem.

Kasutusele  on võetud  väikesed trackerid, mis on odavamad ja mida on lihtsam ka hooldada. Ning kuna trackeril on liikuvad osad ja mootorid, siis tuleb teatud perioodi möödudes neid hooldada ja  vahetada, mis nõuab liskulu ja pikendab tasuvusperioodi.
Samuti moodustab trackerite maksumus kuni 70% PV jaama maksumusest.

  Kuid trackeriga  genereeritakse energiat kuni 30 % rohkem!

 

Prioriteediks on maailmas väikeste konstruktsioonidega trackerid

 

Päikeseenergia kasutajad on aru saanud, et suured ja võimsad konstruktsioonid on ülikallid ja nende tasuvusaeg mõttetult pikk. Prioriteediks on maailmas väikeste konstruktsioonidega trackerid, mis on odavamad ja mida on lihtsam ka hooldada.
Ning kuna trackeril on liikuvad osad ja mootorid, siis on nende eluiga palju lühem kui paneelidel endal.

  Kuid trackeriga on tootmismaht kuni 30 % suurem!

 

TIPSOLAR pakub Hiina tootja Shandong Zhaori PV-Tech. Co., Ltd väikesi, kuni 10 päikesepaneeliga  trackerid.

 

 

 

  •  
  •  
  •  

 

Miks just meid valida?

   Kõrge kasuteguriga päikesepaneelid.      Suurima efektiivsusega inverterid.     Alumiiniumist paigalduskonstruktsioonid.     Meie arvutusmudel päikesepaneeli süsteemidele on valminud Tallinna Tehnikaülikoolis.   

võtke meiega ühendust