Ettevõttest

Puhas energia loodusest!

Meie partnerid

 
 
 
 
K-Kate
 
K-Kate
 

 

TIPSOLAR on Bestor Grupp AS kaubamärk.
Me propageerime ja müüme päikesesüsteemide ON-Grid ehk võrku ühendatud päikesepaneeli süsteemide lahendusi. Ainult nii saavutatakse maksimaalne päikeseenergia kasutus.

Kõrge efektiivsusega päikesepaneelid ja inverterid, alumiiniumprofiilist paigalduskonstruktsioonid, päikese jälgimise süsteemid ja kvaliteetsed tarvikud  tagavad kõrge tootlikuse ja lühikese tasuvusaja.

Me suudame pakkuda parimaid lahendusi sõltuvalt Eesti laiuskraadist, võttes arvesse meie ilmastikuolusid ja muid spetsiifilisi tingimusi, sest TIPSOLAR teeb koostööd Tallinna Tehnikaülikooliga. Nende põhjapanevad uuringud Eestis päikesepaneelide genereeritava elektri kohta lükkavad ümber kõik väited sellest, et meie laiuskraadil päikeseenergiat on vähe.

Spetsiaalse arvutiprogrammiga saame teie poolt valitud komplektile arvutada genereeritava energia hulga kuude lõikes. Arvutuses arvestatakse ilmakaart, päikesepaneelide kaldenurka ja ka muid olulisi tegureid.

  Eestis saab kasutada uusimaid päikesepaneele väga edukalt!

 

  Referents

 

Kodule

Mikrotootmiseks effektiivsed, turvalised ja lihtsad On-Grid lahendused.

Loe lähemalt

Ettevõttele

Eelarvet säästvad On-Grid lahendused ning PV jaamad büroo- ja tootmishoonetele.

Loe lähemalt

Tootjale

Aasakümneid kestvad ja turvalised PV jaamad puhta rohelise energia tootmiseks.

Loe lähemalt

Miks just meid valida?

   Kõrge kasuteguriga päikesepaneelid.      Suurima efektiivsusega inverterid.     Alumiiniumist paigalduskonstruktsioonid.     Meie arvutusmudel päikesepaneeli süsteemidele on valminud Tallinna Tehnikaülikoolis.   

võtke meiega ühendust